Останалото » Истории

Жената - мечта!

Тя е млада, красива, мълчалива и никога не отказва секс! Тя е най-съвършената секс кукла в историята, а Maxim предава пряко от мястото на производството – фабриката на Abyss Creations в Калифорния
8 снимки fb

Kазва се Лиа. Лицето й е красиво, но не прекалено. Гърдите й са закръглени и стегнати, но не твърде големи. Краката са дълги, а косата – нито много дълга, нито много къса. Тя е винаги усмихната. Почти няма мъж, на когото да не се хареса. Струва 6500 долара. Ако си готов да се разделиш с тази немалка сума, твоята Лиа ще пристигне у вас, разположена в голяма дървена кутия, облечена неглиже и с етикет: “Грижи се за своята кукла така, сякаш е истинска жена”. И наистина на пръв поглед тя по нищо не се отличава от живите жени – има същото тегло и същите отверстия. А в съвсем близко бъдеще дори ще може да говори (това не знаем кому е нужно – б.р.), че дори и да стене, с помощта на някакви модерни технологии.

Лиа е абсолютен хит на пазара

Тя не е просто секс кукла, тя е Realdoll – самото съвършенство в света на секс куклите. Неин “баща” е Мат Макмълън, който я изобретява през 1996-а, в момент на тотално отегчение от тогавашната си работа – производство на маски за Хелоуийн. Днес, 12 години по-късно, младият предприемач споделя, че се е пренасочил към производството на секс кукли, понеже “като малък много си падах по тях”. Самият Макмълън е самоуверен и спокоен тип с две обеци на лявото ухо и ти-шърт на Pantera. Той създава Abyss Creations през 1997-а, което според думите му впоследствие води до “началото на една нова сексуална революция”.

Maxim отива на мястото на събитието


Сан Маркос се намира на около час път с кола северно от Сан Диего и е едно от многото невзрачни градчета в южна Калифорния. Шопинг-центрове, стриптийз-клубове, супермаркети, барове, много бетон, палми и чудесна гледка към Тихия океан. Фабриката на Abyss Creations няма прозорци. Тя е построена на “един хвърлей” от магистралата, която свързва Лос Анджелис и Сан Диего. Никъде не виждам фирмена табела. Нищо отвън не подсказва, че зад мрачните сиви стени се произвеждат луксозни секс кукли.
Всеки ден тук се раждат новите Лиа, Ким, Тами, Стефани, Ника и Стейси. Това са имената на 6-те най-успешни модела от колекцията на калифорнийската фирма, всеки от които

струва 6500 долара

На рецепцията ни очаква Шели Кутюр, канадка с ирландски корени. Освен червената разрошена коса, на главата й има и микрофон, като тези на момичетата в кол-центровете. “Викайте ми Шели”, посреща ни г-ца Кутюр с типичната калифорнийска “непринуденост”. След което ни повежда през чакалнята – стая с бели стени, в която са изложени 6 облечени кукли. Секунди по-късно се озоваваме в производствената зала. Фабриката силно напомня на ателието на някой художник. Стените са покрити с японски манга-комикси. Усеща се силна миризма на боя.
Макмълън отговаря за производствената част, а съпругата му Кимбърли, счетоводител по образование, се грижи за това накрая сметките винаги да излизат.

В цеха работят 7 служители

Един от тях приготвя рамката от метал и винил. След това идва ред на скулпторите, които правят 3 отделни отливки от твърда пластмаса – една за тялото, една за циците и една за главата. Отливките се пълнят със специален японски течен силикон. Най-накрая се включват художниците, които придават повече автентичност на кожата, устните, ноктите и поставят очите. Малко се сдухвам при вида на 6-7 бръснати глави, подредени в редичка на един рафт. До тях в кашони с прозрачни капаци са произведените в Китай различни модели перуки. Всяка завършена кукла се изсушава, облича и опакова в дървена кутия, която се запечатва с изолираща пяна. Специални омекотени колани придържат главата, горната и долната част от тялото, за да не се стигне до увреждания по време на транспортирането до крайния потребител.
Преди да прати товара за летището, Шели бодва небрежно няколко изкуствени цветя в косата на скъпоценния товар. “Прави добро впечатление на клиента”, отвръща тя на учудения ми поглед, докато грижливо затваря кутията с огромен надпис

“Внимание, чупливо! Отваря се оттук!”

Мат е завършил художествена академия, след което известно време работи като скулптор. Никой обаче не обръща внимание на творчеството му. До момента, в който създава супер реалистичен модел на жена. Тя е висока около 60 см и е... гола. Мат качва нейна снимка в интернет, което предизвиква неочаквано голям интерес. Младежът е затрупан от писма на мъже, които се интересуват дали куклата на снимката “работи”. “Отначало не можех да разбера какво имат предвид под “работи”, усмихва се Макмълън. После обаче бързо се светва, че от това може да излезе нещо голямо. “Само няколко дни по-късно се захванах с регистрацията на фирмата. Без да съм го планирал, изведнъж се озовах в секс индустрията.” Следващата гледка, която се изправя пред очите ми, определено не е за хора със слаби нерви. Девет голи тела се поклащат зловещо, окачени на метални вериги за тавана. В дупки на коленете им са забити пластмасови колове, които да придържат краката разкрачени. Едно от “момичетата” няма ръце и крака. На него, както и на останалите, все още им липсва и интимното окосмяване. Според заявката, днес китайската художничка Ма ще им постави такова. Висящите обезглавени тела предизвикват у мен силна погнуса. Въпреки че са изкуствени, изглеждат така, сякаш изпитват болка.
Дали секс куклата, която е винаги на разположение, не е всъщност поредното мъжко творение, което цели да принизи ролята на жената? “Аз нямам проблем с куклите”, съвсем очаквано отвръща Шели.

“Realdoll е изключително реалистична. Тя е създадена единствено и само за секс”

Ако това е единственото, което някой иска – нека го получи. По-добре, отколкото да имитира любов, а всъщност единствената му цел да е сексът.”
Realdoll не ухае на жена или парфюм, а на нерафинирано олио. Гладката безупречна повърхност също не създава усещането за човешка кожа. По-скоро ми напомня за лепкава слуз – като желираните играчки, които мяташ да се лепят по стъклото на прозореца. “С помощта на бебешка пудра и при редовна употреба, кожата на куклата с времето става по-мека и близка до реалната”, уверява ме Шели.
Всяка кукла се сглобява в зависимост от предпочитанията на клиента – има 16 варианта за лицето и 10 за тялото. Купувачът сам избира размера на гърдите, цвета на кожата, пропорциите на тялото и дължината на косата. Може да изяви специални предпочитания и относно някоя конкретна прическа, цвета и формата на очите, грима и вида на окосмяването на вагината – разрошена, бръсната или подстригана.
Всяка кукла разполага с 3 миещи се отверстия, като редовното миене също е препоръчително – най-добре под душа или във ваната. Силиконовите момичета се справят най-добре с мисионерската поза. А инструкциите съветват да не се стига до прекалено бурни изблици. В комплекта е предвиден и малък набор от резервни части – малко силикон, гъба и лепило, за ремонт на одраскванията и по-леките разкъсвания. Според Шели, “животът” на куклата е минимум 10 години, въпреки че докато се подготвяхме за една от снимките, фотографът неволно счупи врата на една Стейси. Като се замисля, има нещо силно извратено в силиконовите кукли – нещо, което ми навява мисълта за некрофилия.

Realdoll не са за слабаци!

Силиконовите любовници тежат между 55 и 75 килограма. Шели описва средностатистическия клиент на фирмата като “джентълмен с високи доходи, който може да си позволи най-скъпия уред за мастурбиране на света”. Колекционери на произведения на изкуството, самотни мъже, фетишисти и срамежливи смотаняци – всички те се обаждат и поръчват. Не липсват и двойки, които мечтаят за гореща тройка – те пък предпочитат да си спестят рисковете от полови болести и изблици на ревност.

Два от моделите на Abyss Creations са част от експозицията на Stedelijk Museum в Амстердам още от 1999-а. Но всеки, който прояви интерес, има възможност да се отбие лично до фабриката и да разгледа куклите на спокойствие (и дори да се докосне до тях). В този петъчен ден на посещение са дошли двама японци. Носят бейзболни шапки и дизайнерски дрехи. Впечатление правят и скъпите им швейцарски часовници. Шели ги повежда към шоурума. Там двамата азиатци с нескрито любопитство изучават Лиа, Ким и Стейси. Стискат циците им, опитват да надникнат в устата им, проверяват как е на пипане вагината и им поставят различни перуки. 30 минути по-късно те решават да поръчат 3 кукли, всяка от които е на цената на добре запазена кола на старо, т.е. над 10 000 долара. Мат Макмълън няма обяснение за голямото търсене на стоката му. Отначало той започва производството с идеята “да продам 30-40 бройки и после да се захвана с нещо друго”. Оттогава е продал стотици. Времето между приемането на поръчката и пристигането на скъпоценния товар в спалнята на щастливия клиент е точно четири месеца. “Разбира се, можем да ги правим по-бързо и да продаваме повече”, обяснява разпалено Мат, “но от това само ще пострада качеството на куклите. А ние гарантираме на клиентите ни, че ще получат най-качествения продукт”.

Доволни клиенти
 

“Току що получих своята Realdoll. Още щом пристигна, й измислих име. Казва се Реджина. Трябва да призная, че за мен тя е жената-мечта. Тази, с която никога в живота не съм имал шанса да бъда!”, започва едно от десетките благодарствени писма на електронната поща на Abyss Creations. И продължава: “Аз съм от Уисконсин. Тук е много студено, а и съотношението мъже/жени не е в наша полза. Сексът с Реджина е най-добрият, който някога съм правил (много по-добър от този с истинска жена). А и с нея го няма притеснението от полови болести и нежелана бременост, което прави секса много по-приятно изживяване. Искам да отправя послание към всички мъже: ако сте сексуално незадоволени, самотни, потиснати или ви е писнало от неуспешните свалки на бара – Realdoll е вашето спасение. Повярвайте, струва си парите. Никога не съм бил по-щастлив!” Шели ни показва и писмото на друг доволен клиент: “Трябва в упътването непременно да добавите предупреждението “Внимание! Оргазмът е толкова силен, че има опасност да изгубите съзнание!” А скандалният радио водещ и гениален кретен Хауърд Стърн веднъж обяви:

“оралният секс с Realdoll беше много по-добър, отколкото с истинска жена”

Бизнесът върви повече от чудесно, при това без абсолютно никаква реклама. Abyss не са публикували досега нито едно рекламно каре във вестник или списание. 10 000-те посетители на сайта (дневно) са повече от достатъчно, плюс материалите в списанията и разказите “от уста на уста”. “Когато хората чуят за куклите, те разказват за тях на своите приятели и познати”, убеден е Макмълън. Той пресмята, че има потенциал за годишен оборот от стотици хиляди долари. Успехът обаче е направил младия предприемач доста мнителен и предпазлив. Той споделя, че презира капиталовия пазар. “Творческата свобода за мен е много по-важна от парите. Не бих искал да се отчитам пред когото и да било!” Той признава и че се страхува да не би някой да открадне ноухау-то му. Затова отказва да патентова творението си. “Не искам някой да отмъкне подробните ми планове от патентното ведомство”.
Друга заплаха за бизнеса му е непрекъснато разразстващият се пазар за употребявани кукли. “Има хора, които не могат да си позволят нова”, обяснява Шели. “Някои клиенти пък имат нужда от промяна. Затова те започват да търгуват помежду си.” На различни интернет сайтове човек може да се натъкне на модели втора употреба. “Става въпрос за голямо ъндърграунд движение, което ние няма как да контролираме”.

Интересът към продуктите на американската фирма не спира да расте. Все още над 50% от поръчките идват от САЩ, но Realdoll феновете от Япония и Германия стават все повече и повече. Крайната цел на Макмълън е да създаде

заместителка на съпругата

“Не съм Господ, но въпреки това ми се иска моите кукли да се доближават максимално до живите човешки същества. Колкото по-реалистични са, толкова по-добре!” В момента той преговаря с няколко софтуерни компании от Силиконовата долина. С помощта на модерни чипове и програми той се надява да вдъхне живот на куклите – с помощта на компютър да помогне на Лиа и Ким дори да проговорят. Планира се в бъдеще вагината, устата и ануса на куклите да имат вградени чипове, които да регистрират моментите на проникване. “И тогава куклата ще пъшка”, допълва той. Според него ще е голям напредък, ако “момичетата” почнат да движат безизразните си лица. “Дори едно леко помръдване на бузата е достатъчно, за да остави у клиента усещането, че неговата Realdoll е като жива”.
В някои от мейлите хората искат

куклите да могат да готвят, чистят и гладят

Вече съществуват роботи, които са пригодени да вършат цялата тази домакинска работа. “А защо пък роботите да не бъдат секси?!” е риторичният въпрос на Макмълън. Доста сериозен интерес напоследък има и към моделите-травестити – тяло на жена, но с пенис вместо вагина, направо като истински. Отскоро в каталога е добавена и мъжката кукла Чарли. Тя е малко по-скъпа – 6999 долара. “Интересуват се предимно гейове”, казва Шели. “Но имаше и доста жени, които искат просто секс – без всичките досадни усложнения”

Text Peter Hossli/TCS
Photography Robert Huber/TCS


МОМИЧЕТА

Красив подаръкОлга Модева стана трета на „Мис България 2011"
Жена търси фермер!Запознай се с Александра Николова
Една Ирена ни срази!Мис Варна 2008 само по без дрехи
ВИЖ ВСИЧКИТЕ МОМИЧЕТА

МИШМАШ

MAXIM FUNKY FEVER IНай-хубавите се срещнаха с най-хубавите в столичния клуб CRASH
Румънското правителство падна!Ама много смешно падна...
MAXIM FUNKY FEVER PARTYс едни от най-красивите и сексапилни жени на България.
ВИЖ ВСИЧКО

ОСТАНАЛОТО

Странни работи!Знаем, знаем – плащат ти малко
Зарчета, Страх, „Моят живот, моят мензис!” на кожата на Джон Карю не е единствената тъпа татуировка
Дистанционно гадже!Как да изглеждаш съвършеното „миличко” от километри разстояние
ВИЖ ВСИЧКО
MAXIM реклама