Момичета » Нашите
|
Македонско девойче!Цвети Николова, 19, Благоевград – толкова секси, че ни тръшна като А(H1N1)! И толкова атипична манекенка, че вместо Преслава и Вреслава слуша Depeche, Duran и Faith No More!
![]() 8 снимки
|
Събрала най-доброто от генерацията “Причкапов” (принципност) и “Бербатов” (фина, почти порцеланова фигура), младата гордост на Югозапада вече 5 години манекенства не на шега. Началото на кариерата й е през 2004, когато набитото скаутско око на някакъв женски еквивалент на Пената я забелязало, докато била на кино с майка си; днес Цвети вече може да се похвали с а) сесия за Maxim, и, по-важното, б) вапцаровска устойчивост на чалгаризацията. Само слушай: ако хване златната рибка, веднага би си пожелала да се запознае с полубога Дейв Гаан и би го накарала да й изпее на ушенце “In Your Room” и “I Feel You”! “Това с чалга културата не го разбирам, сигурно е поколенчески проблем или комплекс. Вижте само как се обличат младите хора – всичко е кич, безвкусица, избождат ти очите, само и само да изпъкнат. Не разбират, че по-семплото е по-красиво”, отсича Цвети. Освен че се дразни на леопардовите щампи и маанетата, г-ца Николова ненавижда стереотипите за манекенките и любимите им аксесоари – футболистите: “Аз даже не познавам футболисти, честно. Не ми и харесват. В мъжа не гледам показността, много повече може да ме възбуди хубавият глас, гърбът, ръцете. Дори Бербатов – въпреки че направи града ми известен – ми е антипатичен сексуално. Слагам го над Слави Трифонов и Миро от Каризма, които също ме отвращават!”
И логично, в стадото зализани щракащи с пръсти фолкманекени Цвети не е открила своя човек. “Никой не ми е интересен, какво да направя! Иначе много искам да съм влюбена, но някак си повечето мъже ме дразнят дори с предразсъдъците си – поставят манекенките под общ знаменател, били сме глупави, повърхностни. Не можеш да обединиш толкова различни хора и да им лепнеш такъв етикет”, гневи се красивата джумалийка. В момента, освен с ангажиментите си като фотомодел, тя се готви да кандидатства в НАТФИЗ догодина, при това – забележи – не за да участва в турски сериал, а за да стане фотограф! И понеже дотогава има повечко свободно време, захвърляй дънките с пайети, диагоналката и фалшивото D&G и запомни няколко пасажа от любимата й книга, библията на даоизма Мечо Пух (но не й показвай оная изродщина от с. 18 в тоя брой, че може да ти се обиди)






