Момичета » Нашите

Изненада!

Както си се шляехме по улиците, внезапно пред нас се е озова красиво момиче с епични естествени гърди на име Силвия Сергиева. И ето ти я разголена в Maxim!
7 снимки fb

Вярно или не?


Родена е в саксонското селце Видерау под името Клара Айснер, измисля празника 8 март и твърдо се опълчва на нацизма, макар това да й докарва изгнаничество в СССР.
НЕ: Това е Клара Цеткин, оназ комунистическа баба–двойничка на Джей Лено. Силвето е родена в София и живее в Орландовци, което сама определя като вид изгнаничество. Т.е. подготви се психически, ако ще я изпращаш, но пък сигурно си струва, виж хубаво снимките

Дипломирала се е от факултета по изчислителна математика и кибернетика на Московския университет “Ломоносов”, а в момента изготвя частни диференциални уравнения.
НЕ: Студентка трета година в Международното висше бизнес училище в Ботевград, специалност “бизнес администрация”, много ясно

В нейна чест Рамщайн изпяха “Силвия, Силвия, ти си в моя сън/Утрото ли днес ми каза, че ме чакаш вън/Ооох, их шприце”.
НЕ: Песента е на братя Аргирови, по текст на Иван Бориславов, и е класически гадна БГ естрада. Излиза през 1982-а, т.е. 5-6 години преди да се появи идеята за днешната ни героиня

Със Силвия се запознахме, когато ни блъсна с бентлито си на Раковска.

НЕ: Видяхме я в един магазин за алкохол и цигари там и се пулихме цели 4 минути, регионален рекорд! Така че всички хубави момичета да внимават по улиците – може би в този миг ги фиксираме с воднистите си зачервени очички! Иначе 22-годишната грация не обича колите, а колелото, сноуборда, да скача от скали, въобще – разни екстремни работи, от които камбанките ни се качват в гърлото

Силвия казва: “Страшно се притесних по време на снимките. Щом аз, която не пуша, изпафках две цигари, правете си сметка”.

Вярно: И добавя – “и не си харесвам дупето. За сметка на това не бих променила устните и очите си, имам много хубава усмивка”

Не, махни си ръката оттам, че гаджето й и ще ти го отреже с флекс.

НЕ: Разбира се, че не, макар да са заедно почти пет години. Точно приятелят й я навил да не ни върже тенекия и да се появи в Maxim, сега ще трябва и да го черпим даже. Данке, приятелю

Татуировката на кръста й съдържа скрит фрагмент от Владетелят на Макиавели.

НЕ: Просто трайбъл рисунка, която й харесала. Ти можеш да я надцакаш, татуирайки на косматия си гръб следната фраза от въпросния Владетел: “La fortuna e arbitra di meta delle azioni umane mentre l’altra meta resta nelle mani degli uomini; la fortuna e paragonata ad un fiume rovinoso che allaga le pianure e distrugge gli alberi e le case: gli uomini previdenti devono disporre per tempo gli argini”. Аре де, много ше си секси!

Фотография АЛЕКСАНДЪР МИХАЙЛОВ
Грим АДЕЛИНА ЦАНЕВА
ИНТЕРИОР BIG APPLE


МОМИЧЕТА

Красив подаръкОлга Модева стана трета на „Мис България 2011"
Жена търси фермер!Запознай се с Александра Николова
Една Ирена ни срази!Мис Варна 2008 само по без дрехи
ВИЖ ВСИЧКИТЕ МОМИЧЕТА

МИШМАШ

MAXIM FUNKY FEVER IНай-хубавите се срещнаха с най-хубавите в столичния клуб CRASH
Румънското правителство падна!Ама много смешно падна...
MAXIM FUNKY FEVER PARTYс едни от най-красивите и сексапилни жени на България.
ВИЖ ВСИЧКО

ОСТАНАЛОТО

Странни работи!Знаем, знаем – плащат ти малко
Зарчета, Страх, „Моят живот, моят мензис!” на кожата на Джон Карю не е единствената тъпа татуировка
Дистанционно гадже!Как да изглеждаш съвършеното „миличко” от километри разстояние
ВИЖ ВСИЧКО
MAXIM реклама