Момичета » Нашите
|
Божи дарТочно това значи “Теодора” на гръцки! “Теодора Великова” пък означава “Miss Maxim Face 2006”! Сега разгледай картинките, за да се увериш, че и останалото е хубаво
4 снимки
|
От Русе е! Браво бе, Русе!
Учила е една година маркетинг във Варненския свободен университет! Но прекъснала заради ангажименти в Германия! Там пък я взимали за... рускиня!
Цяло Русе я знае! В смисъл, че за каквото се сетят – все нея снимат: в реклами на бельо, на мебели, на шивашки фирми, на уреди за вграждане! Каквото се сетиш!
Има белег на носа, от миналата година! Блъснали я по невнимание в прозореца на един русенски клуб и тя минала през стъклото! А-а, Русе, така нема да се разбереме!
Твърди, че има малък гръб, затова гърдите й изглеждали по-големи, отколкото са! Според нас са си точно!
Като малка я майтапели с песента “Полегнала е Тодора”! Тъпо!
Възхищава се на Слави Трифонов – “успява да въздейства на народа по много специфичен начин”! Но не би спала с него! Ето че по нещо си приличаме, Теодора!
Никога не е спала с по-млад от нея! Мъжете на нейната възраст – 23 – пък й се струват смотани! Т.е. “нерешителен, изказва се елементарно, немъжкар”
Ама би спала с Вин Дизел! Макар че не се кефи на културисти! То кво да им се кефиш – само вият и молят за милост, докато човек ги буха с винкела в градинката зад нашия офис!
Сънува каквото си ще! Напоследък си програмира да сънува, че е на някой остров! Но не на Св. Иван до Созопол, а на Сейшелите!
Често ни говореше на “заклевам се”! Все едно не й вярваме!
Обича да ходи с дълбоки деколтета, но винаги е със сутиен! “Да живеят сутиените! Който ги е измислил – да е жив и здрав!”
Работи като инструктор по пилатес! Оказа се, че това били “едни упражнения за разтягане – основно за крака и корем и се правят предимно на земя”!
Заради дълбоките й деколтета в Германия имали навика да казват “пак си извадила камбаните”! Немски хумор, ха-ха-ха!
Обича да прави секс пийнала, защото се отпуска повече – “и ми идва музата, повече се мятам”! Огън-жена!
Смята, че мъжете са “цицомани”! “Някои са като невидели. Говорят, а само там ме гледат”! Каза и още нещо, но не го чухме, понеже се бяхме разсеяли!
Не може да различи яре от агне! Смята, че просто едното е по-малко от другото! Дори каза “ужас”, когато я уверихме, че ярето е малкото на козата! Това последното го знаем от стихотворението “Когато малко яре във кладенеца цопне”, от Ангел Чортов!
Мрази плажа и морето! Не може да плува, а от пясъка й е гадно, защото полепва! Нейното море минава на басейна на хотела в постоянно мазане с масло! Ама не краве, а против изгаряне!
Мастурбира! “Които казват, че не го правят – лъжат! Или не са редовни. Трябва да си опознаят телата. Как може да правиш секс с някого и да се отпускаш, без да познаваш собственото си тяло? Затова някои се притесняват”! Това са нейни думи!
Има си вибратор – “семпъл, розов, с капачка”! Но го държи у приятеля си, а не в тях, защото майка й е любопитна и рови в нещата й! Опаа, май я издадохме!




